Onze geliefde Hans Shewnaik uit Suriname is overleden – foto’s

Hans Shewnaik uit Suriname Nederland

Hij was de echtgenoot van wijlen mevr. Alice Shewnaik Ilahi en een geliefde papa en opa. Hans Shewnaik uit Suriname is overleden. Helpen jullie mee met condoleren?

Bekijk het bericht en de vele gedeelde foto’s. Geef het door aan belangstellenden en familie in Nederland en Suriname. Wij van FamilieNieuws wensen een ieder veel power met het verlies. 

Hans Shewnaik uit Suriname

Want zoals de dood er is gekomen door een mens zo is ook de opstanding uit de dood er gekomen door een mens.
1 korintiers 15: 21

Maar Jezus zei; Ik ben de opstanding en het leven wie in Mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft, een ieder die leeft en in Mij gelooft zal nooit sterven.
Johannes 11 :25 -26

Met heel veel verdriet in ons harten maar dankbaar voor een gezegende leeftijd van 82 jaren maken wij bekend dat van ons is heengegaan ons innig geliefde broer en schoonbroer, vader en schoonvader, opa en overgroot opa, De heer

Hans Mahespersad Shewnaik

Hij was de echtgenoot van wijlen mevr. Alice Shewnaik Ilahi

Uitvaart

De uitvaart wordt nader bekend gemaakt .

Namens de familie:

Broer van:
Henk en Ilse Shewnaik ( & Gezinnen )

Vader van :
Roy, Glenn ( wijlen ) Dirk , Nita , Iris , Mirjam en Wilma Shewnaik , allen met hun gezinnen
Opa van :
Bhartie , Vinod , Shantie , Sandhya , Rosita , Glenn ,Ramona , Fauzia , Sharon , Amir , Inez , Aida , Shequill , Rafaël en Samuel
(& gezinnen )

Rust zacht lieve Hambhai , Nana , Adja ( Opa )

Foto’s

Bekijk de gedeelde foto’s van Hans Shewnaik uit Suriname. Geef het door aan belangstellenden en familie in Nederland en Suriname:

Volg ons op social media

Plaats jouw reactie in de comments onder dit bericht op onze Facebook pagina. En deel dit bericht met anderen. Vergeet ons niet te volgen op Instagram en Facebook. Volg FamilieNieuws-Beri (Het grootste gezondheids-,  uitvaart platform en uitvaartgids), Heb je nieuws? Geef het door. Wil je jouw verhaal vertellen? Dat kan. Heb je hulp nodig? Laat het ons weten. Ook een familiebericht plaatsen? Dat kan GRATIS. Adverteren? Dat kan en laat jouw business zien aan al onze 150.000 volgers op social media. P.s. Vergeet DENISE. Hét Suriname Magazine niet te volgen op Facebook