Onze Alfons Sastropawiro uit Suriname is niet meer in ons midden – foto’s

Alfons Sastropawiro beri Nederland Suriname

Een paar weken geleden mocht hij 80 jaar worden en vandaag is hij er niet meer. Helpen jullie mee met de condoleances.

Hierbij maken we bekend dat Alfonsus Sastropawiro uit Suriname is overleden. Bekijk het bericht om de verschillende condoleances te lezen en geef het door aan belangstellenden en familie in Nederland en Suriname. Wij van FamilieNieuws wensen een ieder veel power met dit verlies.

Met intens verdriet, maken wij bekend dat na een langdurig ziekbed op zaterdag 1 oktober 2022 vredig is ingeslapen mijn man, onze vader, schoonvader, broer, zwager, oom, groot-en overgrootvader de heer

Alfonsus Josef Maria Sastropawiro

Geboren 16-9-1942
Overleden Suriname 1-10-2022
In de leeftijd van 80 jaar

De crematie is op donderdag 6 okt 2022

Namens de nabestaanden:
Kartinah Sastropawiro-Kartosoewito
Lesley† en Damaris
Rivelino en Eunice
Fam Sastropawiro en Fam Kartosoewito

Bekijk onderstaande condoleances voor Alfons Sastropawiro en geef het door aan belangstellenden en familie in Nederland en Suriname:

Alfons Sastropawiro beri Nederland Suriname
Alfons Sastropawiro beri Nederland Suriname

Alfons Sastropawiro beri Nederland Suriname
Alfons Sastropawiro beri Nederland Suriname