Meerdere mensen zijn getuigen van het feest dat Bordo heeft gegeven. Ook artiesten uit Nederland waren aanwezig. Terwijl feesten in Suriname absoluut verboden is op dit moment.
Maar Bodo weigert sorry te zegen want hij was namelijk niet de enige. “Andere ‘hoge’ personen hebben ook gefeest!” Lees het bericht dat hij zojuist heeft gepost. Bekijk ook de video’s. Wat denken jullie? Heeft hij gelijk? Of moet hij een flinke boete krijgen?
Mony Hond ‘The Caribbean Golden Boi’ Bordo schreef zojuist het volgende op social media:
Ik heb geen sorry om te vermorsen ik heb niemand vermoord, opgelicht of beroofd dus niemand hoeft een sorry van me te verwachten omdt ik heb gefeest. firstlady heeft ook tot in de ochtend uren gefeest en er waren een aantal DC& directeur’s aanwezig maar niemand zei wat of had iets om te zeggn tog ! Dus kletsen jullie me niet.
De regering mag wel feesten maar wij als burgers niet (blaka mang)
Ps: heel binnenkort kom ik live dan praten we beter
Hij schreef ook:
Bekijk ook wat video’s:
Lees ook:
Video – Cokevangst in fabriek voor suikerkoekjes voor Hindoestaanse feesten – Nederland
Video – Het is verboden te feesten in Suriname – Avondklok NU 2100 uur
Video – Al 1166 Surinamers met covid overleden – mensen feesten gewoon door
Kan ik op vakantie naar Paramaribo om te feesten? – Vliegen naar Suriname
Wie mag feesten en wie mag op vakantie? Anoniem Suriname video’s