Wil je de nieuwe first lady van Suriname leren kennen? Dan moet je deze onthullende video bekijken.
DesiYUP heeft namelijk een uitgebreid gesprek gehad met de IN SURINAME geboren Mellisa Santokhi-Seenacherry. Het gesprek heeft in Nederland plaatsgevonden.
Ja, ze is gewoon in Suriname geboren. Ze is het oudste kind van het gezin en is zeer beschermend opgevoed door haar moeder. Die er helaas niet meer is. De kandidaat rechter gaat in op het verleden, heden en de toekomst. Ze vertelt ook over haar man, met wie ze al 12 jaar in love is. Bekijk de interessante video en geef het door aan een ieder. Samen met ons gaat ze voor een beter Suriname. Hebben jullie nog tips voor haar?
Interview met de First lady van Suriname
DesiYUP deed een exclusief interview met de First Lady of Republic Suriname, Mellisa Santokhi-Seenacherry. De film (12 min) is gemaakt tijdens haar recente bezoek aan Nederland. En laat de kijker kennismaken met de First Lady, hoe ze haar man, de nieuw gekozen president Chandrikapersad Santokhi, zal steunen tijdens zijn presidentiële termijn van 5 jaar.
Helpen bij de wederopbouw van Suriname
De First Lady vraagt de Surinaamse diasporagemeenschap om de handen ineen te slaan en te helpen bij de wederopbouw van hun land. Wij danken adviseur Ashna Dharmlall-Hoelasie en Ambassade van Republiek Suriname voor het faciliteren van dit interview.
Gerelateerde berichten:
President, first lady en minister Ramdin vertrokken naar Guyana – foto’s video
Video – First Lady Melissa Santokhi bezoekt Hart van Holland en Albert Heijn in Nederland
First lady Melissa Santokhi benoemd tot lid RvC Staatsolie Suriname
Bezoek de website van DesiYUP voor meer blogs, concertfoto’s en zakelijke vragen
Hé aub ga even ergens anders aandacht zoeken ze wil de hele dag in de spotlight staan