Politie Suriname vraagt hierbij uw medewerking. Ze zijn opzoek naar deze 32-jarige man. Hij wordt verdacht van diefstal door middel van geweldpleging. Voorzichtig want hij is vuurwapen gevaarlijk!!
[quads id=1]
Bekijk het bericht voor meer informatie omtrent de opsporing en voor meer informatie omtrent zijn identiteit en signalement. Geef het door aan een ieder. Misschien kan hij zichzelf melden bij de politie.
[quads id=1]
O P S P O R I N G: MENIG, DIONY MIGUEL OF DOMINI, DIONY MIGUEL
KORPS POLITIE SURINAME
Bestrijding Zware Criminaliteit
Forensische Opsporing.
Telefoon: 404022
O P S P O R I N G
De procureur-generaal bij het Hof van Justitie in Suriname verzoekt, gelast de opsporing, aanhouding en voorgeleiding van de verdachte met de volgende personalia:
——————————-MENIG, DIONY MIGUEL OF DOMINI, DIONY MIGUEL —————————–geboren op 31 oktober 1987 te Paramaribo en woont op het Anjoemaraproject te Albina in het district Marowijne.
[quads id=1]
MENIG, DIONY MIGUEL OF DOMINI, DIONY MIGUEL ,voornoemd wordt ervan verdacht zich schuldig te hebben gemaakt aan diefstal middels geweldpleging in vereniging.
S I G N A L E M E N T
GESLACHT…………………………………………….MANNELIJK
ETNICITEIT……………………………………………MARRONS
HUIDSKLEUR………………………………DONKER BRUIN
HAARDRACHT……………………………..KROES/PLAT GEKNIPT
POSTUUR …………………………………..SLANK
LENGTE……………………………………..1.60
[quads id=1]
DE VERDACHTE IS VUURWAPEN GEVAARLIJK.
Eenieder die informatie kan verstrekken over de verblijfplaats van deze verdachte wordt verzocht om contact te maken met de afdeling Recherche Regio Oost op het telefoonnummer 357107, de Command Center op 115 of de dichtstbijzijnde politiepost.
Paramaribo, 22 januari 2020,
De procureur generaal bij het Hof van Justitie in Suriname
[quads id=1]
namens deze,
De inspecteur van politie,
(N. A. DJAMAD)
Bron:
https://www.politie.sr/o-p-s-p-o-r-i-n-g-menig-diony-miguel-of-domini-diony-miguel/