Update
Hij is inmiddels terecht!
Bedankt voor het delen
Suriname ~ V E R M I S S I N G: RAMDASS, DJOETISCHPERSAD. Wie weet waar deze 85-jarige man uit Suriname is?
KORPS POLITIE SURINAME
Bestrijding Zware Criminaliteit
Forensische Opsporing
Telefoon: 404022
V E R M I S S I N G
Het hoofd Bestrijding Zware Criminaliteit verzoekt de opsporing van de vermiste :
———————————–RAMDASS, DJOETISCHPERSAD——————————-
geboren op 21 april 1933 te Saramacca en wonende aan de Somaiweg 1 #74 in het district Wanica .
SIGNALEMENT:
GESLACHT:………………………………MANNELIJK
ETNICITEIT :……………………………………….HINDOESTAAN
GELAATSKLEUR:……………………………….BRUIN
HAARTYPE:……………… ………….. …GRIJS/SLUIK
LICHAAMSBOUW:……………………… SLANK
LICH.LENGTE ………………………….. 1.70 M.
SCHOEISEL:……………………………….ZWARTE SCHOENEN
KENMERKENDE BIJZONDERHEDEN: DE VERMISTE HEEFT AAN ZIJN LINKERARM EEN TATOEAGE IN DE VORM VAN EEN POP.
Hij heeft een tatoeage
RAMDASS, DJOETISCHPERSAD, VOORNOEMD, is op zondag 09 september 2018, op een onbekend tijdstip van huis vertrokken met onbekende bestemming en is sedertdien niet huiswaarts gekeerd.
Eenieder die informatie kan verstrekken over de verblijfplaats van deze vermiste wordt verzocht om contact te maken met de politie van het ressort Santo Dorp op het telefoonnummer 485240, de Centrale Meldkamer op 115 of de dichtstbijzijnde politiepost.
Maak contact
Paramaribo, 18 september 2018
het hoofd Bestrijding Zware Criminaliteit
namens deze,
De inspecteur van politie,
(N. A. DJAMAD)
Bron: KPS
**
U kunt op onze Facebook pagina reageren op dit artikel. Uw mening, advies en/of power stellen wij zeer op prijs. U mag dit bericht delen met uw vrienden en familie! Wilt u een verhaal of familiebericht plaatsen? Stuur het naar info@familienieuws.com en wij publiceren het gratis.