Overleden – Fabian Hofwijks

Overleden
Fabian Hofwijks

Geboren Paramaribo 19-8-1964
Overleden Eindhoven 11-12-2016

Met grote verslagenheid hebben we vandaag vernomen dat Fabian Hofwijks afgelopen nacht overleden is. Volkomen onverwacht voor iedereen is een hartfalen hem fataal geworden. Fabian is 52 jaar geworden.

Fabian was nauw verweven met onze club, zo was hij o.a. trainer van de mini’s, C1 en A1 en technisch jeugdcoördinator. Hij was vele uren per week op en naast het veld te vinden en hij was daarmee zowel qua voetval als sociaal een belangrijke spil in onze vereniging.

We wensen namens het bestuur alle nabestaanden en de club veel sterkte toe met dit grote verlies.

Het bestuur van FC Eindhoven AV

Het is mogelijk om uw persoonlijke condoleance te betuigen in het clubhuis van FC Eindhoven AV.
Adres: Velddoornweg 6, 5644 SZ Eindhoven.
Maandag t/m donderdag van 18.30 uur tot 22.00 uur.


**
U kunt op onze Facebook pagina reageren op dit artikel. Uw mening, advies en/of power stellen wij zeer op prijs. Wilt u een verhaal of familiebericht plaatsen? Stuur het naar [email protected] en wij publiceren het gratis.